WordPressNávodyVidea

Jak Vybrat Webhosting?

Jak vybrat webhosting pro váš WordPress?

Pokud chcete provozovat webové stránky na WordPressu nebo jiném redakčním systému, tak potřebujete Webhosting. Ve videu si řekneme podle čeho si vybrat Webhosting pro váš web.

Dozvíte se jaké máte možnosti výběru pro jednoduché weby, prezentace, blogy, magazíny ale i náročnější weby nebo e-shopy. Na co i u Webhostingu dávat pozor a podle čeho hosting vybírat? To a ještě více se dozvíte ve videu.

Pro WordPress weby doporučuji:

  • Wp-Hosting – Hosting, který se specializuje na WordPress weby a skvělou zákaznickou podporou. Lépe optimalizovaná rychlost a bezpečnost pro WP.
  • Český Hosting / Spolehlivé Servery – Pro více webů doporučuji VMS (Virtal Managed Server), který sám používám. Super zákaznická podpora.
  • Wedos – Hosting pro jednoduché, malé a nedůležité weby. Není příliš stabilní, protože jde o nejlevnější hosting pro začátečníky.

Software zmíněný ve videu

  • FileZilla – Program na připojení k FTP / SFTP
  • PSPad – Program pro strukturované zobrazení kódu

WordPress návody pro začátečníky:

Jak na tvorbu WordPres webu?

Mirek Rohlíček

Ahoj, jsem Mirek a dělám KVALITNÍ weby na WordPressu od návrhu po realizaci. Často dělám i redesign, odvirování, zabezpečení, a zrychlování webů. Mám přesah do webdesignu, SEO a marketingu. V minulosti jsem prodával na Amazonu v USA a spolupracoval na Affiliate kampaních.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button