WordPressNávodyVidea

Jak Nainstalovat WordPress přes FTP?

Jak nainstalovat WordPress?

V předchozím videu jsem ukazoval jednodušší variantu, jak nainstalovat WordPress přes hosting. V tomto videu vám ukáži instalaci přes FTP / SFTP klienta přímo na server / hosting. Jak vytvořit přístup na FTP a MySQL databázi?

Kde stáhnout WordPress? Jak a kam nahrát WordPress? Jak propojit WordPress s databází? Jak vytvořit prvního uživatele? Vše uvidíte prakticky ve video návodu. Tuto instalaci zvládne i úplný začátečník.

Zde stáhnete WordPress česky

Pro WordPress weby doporučuji:

  • Wp-Hosting – Hosting, který se specializuje na WordPress weby a skvělou zákaznickou podporou. Lépe optimalizovaná rychlost a bezpečnost pro WP.
  • Český Hosting / Spolehlivé Servery – Pro více webů doporučuji VMS (Virtal Managed Server), který sám používám. Super zákaznická podpora.
  • Wedos – Hosting pro jednoduché, malé a nedůležité weby. Není příliš stabilní, protože jde o nejlevnější hosting pro začátečníky.

Software zmíněný ve videu

  • FileZilla – Program na připojení k FTP / SFTP
  • PSPad – Program pro strukturované zobrazení kódu

WordPress návody pro začátečníky:

Jak na tvorbu WordPres webu?

Mirek Rohlíček

Ahoj, jsem Mirek a dělám KVALITNÍ weby na WordPressu od návrhu po realizaci. Často dělám i redesign, odvirování, zabezpečení, a zrychlování webů. Mám přesah do webdesignu, SEO a marketingu. V minulosti jsem prodával na Amazonu v USA a spolupracoval na Affiliate kampaních.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button