WordPressNávodyVidea

Jak Nainstalovat WordPress přes Hosting?

Jak nainstalovat WordPress?

Ve vám ukážu nejjednodušší způsob, jak nainstalovat WordPress. Budeme instalovat na hostingu Wedosu, Českém hostingu a Wp-hostingu. Všechny instalace jsou hodně podobné a princip instalace je vždy stejný.

Pří této instalaci nemusíte řešit, co je FTP, MySQL databáze ale přes hosting nainstalujete WordPress a můžete začít tvořit svůj WordPress. Vše jednoduše a detailně projdu, nicméně se jedná o nejsnadnější způsob, jak nainstalovat WordPress.

Pokud se chcete ale opravdu naučit nainstalovat WordPress bez ohledu na to, jaký máte hosting nebo váš hosting nepodporuje variantu instalace jedním kliknutím tak jsem pro vás vytvořil další návod Jak nainstalovat WordPress přes FTP.

Pro WordPress weby doporučuji:

  • Wp-Hosting – Hosting, který se specializuje na WordPress weby a skvělou zákaznickou podporou. Lépe optimalizovaná rychlost a bezpečnost pro WP.
  • Český Hosting / Spolehlivé Servery – Pro více webů doporučuji VMS (Virtal Managed Server), který sám používám. Super zákaznická podpora.
  • Wedos – Hosting pro jednoduché, malé a nedůležité weby. Není příliš stabilní, protože jde o nejlevnější hosting pro začátečníky.

WordPress návody pro začátečníky:

Jak na tvorbu WordPres webu?

Mirek Rohlíček

Ahoj, jsem Mirek a dělám KVALITNÍ weby na WordPressu od návrhu po realizaci. Často dělám i redesign, odvirování, zabezpečení, a zrychlování webů. Mám přesah do webdesignu, SEO a marketingu. V minulosti jsem prodával na Amazonu v USA a spolupracoval na Affiliate kampaních.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button