NávodyAmazon

Jak funguje Payoneer?

Jak funguje Payoneer od A do Z

Chcete přijímat platby z Amazonu v dolarech, abyste zbytečně neplatili za konverzi měny? Proto je tu Payoneer. Nejjednodušší možnost, jak založit bankovní účet v Americe s platební kartou.

Služba Payoneer

Payoneer je online bankovnictví. Jedná se o nejsnazší možnost, jak získat Americký bankovní účet. Pro vytvoření obyčejného osobního nebo firemního účtu v USA je třeba založit účet osobně a potřebujete k tomu Americké občanské ID a fyzickou adresu v USA pro přebírání všech listin k účtu.

Proto je tu jednodušší možnost a to je Payoneer. Účet můžete založit z pohodlí svého domova. Stačí vám k tomu osobní údaje, existující bankovní účet (CZ, SK), kopii dokladu totožnosti (Občanský průkaz, Řidičský průkaz a podobně) a kopii dokladu o prokázání pravosti vaší adresy.

Výhody

  • Jednoduché založení účtu
  • Minimální poplatky (29.95 USD za rok, pokud na účtu nemáte žádné peníze, nic neplatíte)
  • Nízké poplatky za příjem platby 1%
  • K účtu získáte debetní kartu ZDARMA, která vám přijde cca do 14 dnů po registraci účtu. Kartu si můžete propojit s PayPal a platit tak za zboží.
  • Účet v USD – Přijaté peníze z Amazonu nekonvertují, a tak neztrácíte na poplatcích.
  • Jednoduchá a přehledná administrace celého účtu

Nevýhody

  • Nelze posílat převodem do jiné banky, než je Payoneer.
  • Limit pro jeden výběr z bankomatu je 2500 USD.
  • Při neúspěšném výběru z karty vám Payoneer strhne 1 dolar.

Jak založit Payoneer účet?

Nyní se už dáme do registrace účtu Payoneer. Registrace je jednoduchá a stačí postupovat podle pokynů na obrázcích. Po kliknutí na tento odkaz se vám zobrazí okno, jako je na Screenu číslo1. Jdeme na to.

jak funguje payoneer

*Zde klikněte na tlačítko „Sign Up & Earn $25*“. Pokud se registrujete pod tímto Linkem, získáte bonus $25 dolarů při prvním navýšení stavu konta nad 100 dolarů.
jak funguje payoneer

*Nyní zvolíte, jestli chcete založit osobní nebo firemní účet. Dále vyplňte své jméno, příjmení (Bez diakritiky), email a datum narození.
jak funguje payoneer

*Zde vyplníte zemi, adresu a telefonní číslo. Tyto informace jsou pro doručení kreditní karty. Vše opět bez diakritiky.
jak funguje payoneer

*Zvolte email, zadejte 2x heslo, vyberte jednu z bezpečnostních otázek a napište odpověď.
jak funguje payoneer

*Zde vyberte, zda máte osobní nebo firemní účet. Dále vyberte zemi, ve které máte účet a vyplňte veškeré informace o vašem stávajícím účtu (název banky, jméno majitele účtu, číslo účtu, BIC, IBAN a číslo banky). Odsouhlaste podmínky a stiskněte tlačítko SUBMIT.

Nyní už máte zaregistrovaný Payoneer účet. V následujících 14 dnech vám přijde platební karta k účtu, kterou si následně na účtu aktivujete. Dále si můžete propojit váš Payoneer účet s Amazonem a přijímat výplaty.

jak funguje payoneer

Jak na výběry z bankomatu?

Pomocí platební karty od Payoneeru můžete vybírat peníze přímo z bankomatu. Ve většině bankomatů můžete vybírat pouze CZK, ale v některých můžete vybírat i USD.

Pokud budete platit dodavateli přes Western Union, najdete si pobočku, na které můžete platit dolary. Takto můžete přijímat peníze a platit bez jakékoli konverze měny.

Pokud budete vybírat CZK, předem si zjistěte, u které banky je nejvýhodnější kurz na dolar. Při výběru z bankomatu si můžete vybrat, kde necháte měnu konvertovat.

Toto je část, kde se dělá většinou chyba, protože můžete konvertovat měnu na straně Payoneeru nebo banky (Podle bankomatu). Vždy vybírejte konverzi měny prostřednictvím banky, NE u Payoneer (Jsou tam větší poplatky.

Nyní už víte, jak funguje Payoneer. Doufám, že vám návod pomohl, a rád bych vás pozval do skupiny na Facebooku Podnikáme Online. Skupina je pro podnikatele, kteří pracují online.

Mirek Rohlíček

Ahoj, jsem Mirek a dělám KVALITNÍ weby na WordPressu od návrhu po realizaci. Často dělám i redesign, odvirování, zabezpečení, a zrychlování webů. Mám přesah do webdesignu, SEO a marketingu. V minulosti jsem prodával na Amazonu v USA a spolupracoval na Affiliate kampaních.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button