Bitcoin a kryptoměnyVidea

Jak a kde koupit Bitcoin a Kryptoměny?

Kde koupit kryptoměny?

Z vlastní zkušenosti doporučuji pouze Coinmate a Coinbase. Jiné směnárny mají poměrně často problémy s bezpečností nebo jsou podvodné. Doporučuji tedy jen tyto dvě, protože je mám osobně vyzkoušené.

Kde koupit Bitcoin (Doporučuji)
💎 Coinmate
💎 Coinbase
💎 Účet u FIO banky

Pokud se registrujete na Coinbase pod odkazem, tak při zaslání více než 100 USD na účet získáte 10 USD navíc. V tomto videu jsem se zaměřil na nákup a prodej Bitcoinu.

Shrnuji 3 různé způsoby, jak a kde koupit Bitcoin ale i Litecoin nebo Ethereum. Představuji fungování nákupu kryptoměn v bitcomatu, osobní nákup a nákup v online směnárnách jako je právě Coinmate a Coinbase.

Poslední z těchto možností mi připadá nejvýhodnější. Na Coinmate a Coinbase jsou hodně podobné kurzy a řekl bych, že jsou jedny z nejlepších na trhu.

Ostatní směnárny mají své kurzy na prodej kryptoměn o něco vyšší a už se tolik nevyplatí. Do komentářů mi můžete napsat: kde kupujete Bitcoin a jiné kryptoměny vy?

Důležité odkazy o Bitcoinu

💎 Jak začít s Bitcoinem?
💎 Jak získat Bitcoin zdarma?
💎 Co je Bitcoin a jak funguje Blockchain?
💎 Jak funguje software peněženka Exodus?
💎 Jak funguje hardware peněženka Ledger Nano S a Ledger Live?

Mirek Rohlíček

Ahoj, jsem Mirek a dělám KVALITNÍ weby na WordPressu od návrhu po realizaci. Často dělám i redesign, odvirování, zabezpečení, a zrychlování webů. Mám přesah do webdesignu, SEO a marketingu. V minulosti jsem prodával na Amazonu v USA a spolupracoval na Affiliate kampaních.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button