NávodyMarketingWordPress

Ebook Úspěšný web

Úspěšný web

11 kroků k vybudování ziskového online byznysu

O čem je e-book?

Prozradím vám, jak naplánovat online projekt od A do Z. Ujasníte si, jaký je cíl vašeho projektu a jaká je vaše cílová skupina. Získáte povědomí o tom, jak vytvořit a jak se starat a rozvíjet web ve WordPressu. Navíc zjistíte, jaké funkce a stránky nesmí chybět na vašem webu. Naučím vás zásady pro tvorbu webu a jak na zrychlení a zabezpečení WordPressu

Poradím vám, jak vytvořit efektivní obsahovou strategii, jak optimalizovat články. Popíši základy SEO: Co jsou klíčová slova, meta data, linkbuilding a také, na co při optimalizaci pro vyhledávače dávat pozor a čemu se vyvarovat.

Představím vám email marketing, jak budovat databázi emailů a jaké můžete využít nástroje. Nechybí ani shrnutí, jak na sociální sítě jako je Facebook, Instagram, Twitter a LinkedIn. Ve zkratce shrnu základy PPC reklamy na Facebooku nebo Google.

Na závěr se podělím o pár tipů, jak monetizovat (zpeněžit) rozjetý projekt. Zmíním i postupy jak testovat, analyzovat, optimalizovat a rozvíjet váš projekt dál. + Na konci vás čeká malý bonus.

Obsah e-booku Úspěšný web

Ebook Úspěšný web 1
 1. Plánování a cíle
 2. Tvorba webu
 3. Obsahový marketing
 4. Obrázky, podcasty, videa
 5. Základy SEO
 6. Linkbuilding
 7. Email marketing
 8. Sociální sítě
 9. PPC reklama
 10. Monetizace
 11. Testování, analýza a optimalizace

2 měsíce práce a opakované úpravy.
42 stran informací a více než 70 obrázků.
Praktické rady, tipy a přes 30 nástrojů.
Komplexní know-how z přednášek a školení.
Desítky a stovky hodin samostudia.

E-book jsem napsal v roce 2016 a publikoval na starém webu výměnou za e-mail. Původně jsem ho chtěl smazat ale některé postupy a rady jsou stále aktuální a díky tomuto e-booku můžete získat komplexní přehled o procesu tvorby online projektu.

Nicméně pro „Úspěšný web“ je potřeba udělat daleko více.

Některé postupy a odkazy v e-booku už nemusí být aktuální. Doporučuji dále sledovat aktuální zdroje informací z dané oblasti.

Mirek Rohlíček

Ahoj, jsem Mirek a dělám KVALITNÍ weby na WordPressu od návrhu po realizaci. Často dělám i redesign, odvirování, zabezpečení, a zrychlování webů. Mám přesah do webdesignu, SEO a marketingu. V minulosti jsem prodával na Amazonu v USA a spolupracoval na Affiliate kampaních.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button