WordPressVidea

50% Slevy na Šablony a Pluginy – Cyber Monday

Cyber Monday – Slevy na šablony a pluginy do WordPresssu

Cyber Monday probíhá 1x ročně na Envato Market, kde můžete koupit šablony, pluginy, grafiku nebo audio znělky s 50% slevou. Tato akce probíhá jednou ročně v listopadu.

Nejde jenom o slevy na ThemeForest ale obecně jde o událost, kde jsou slevy na různé aplikace nebo jiné online produkty. Ve slevách můžete získat i hosting či server. Nejvíce se akce týkají různých licencí na software.

Na ElegantThemes jsou také slevy na šablonu Divi. Tato šablona je nejprodávanější na celém trhu pro WordPress. Díky její jednoduchosti s ní zvládne vytvořit web i úplný začátečník.

Kde vybírat WordPress šablony?

Pro WordPress weby doporučuji:

  • Wp-Hosting – Hosting, který se specializuje na WordPress weby a skvělou zákaznickou podporou. Lépe optimalizovaná rychlost a bezpečnost pro WP.
  • Český Hosting / Spolehlivé Servery – Pro více webů doporučuji VMS (Virtal Managed Server), který sám používám. Super zákaznická podpora.

WordPress návody pro začátečníky:

Jak na tvorbu WordPres webu?

Mirek Rohlíček

Ahoj, jsem Mirek a dělám KVALITNÍ weby na WordPressu od návrhu po realizaci. Často dělám i redesign, odvirování, zabezpečení, a zrychlování webů. Mám přesah do webdesignu, SEO a marketingu. V minulosti jsem prodával na Amazonu v USA a spolupracoval na Affiliate kampaních.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button